![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/βασιλόπιττα-1-1024x576.jpg)
Το Πρωτοχρονιάτικο πάρτυ του Χειμερινού Πρωταθλήματος Καλαθόσφαιρας πραγματοποιήθηκε χθες στο βράδυ σε ταβέρνα στην Λευκωσία.
Διπλή γιορτή για τους διοργανωτές , αφού το ίδιο βράδυ γιόρτασε και τα γενέθλια του ο Υπέυθυνος επικοινωνίας του Χειμερινού Πρωταθλήματος Βίκτωρας Κουντούρης , με τούρτα-έκπληξη από τους υπόλοιπους φίλους και συμπάικτες.
Την Βασιλόπιττα έκοψε ο Δημήτρης Βαρζακάκος της διοργανωτικής επιτροπής (καλαθοσφαιριστής της ΚΕΠ-Δικέφαλος Γερίου) υπό τα βλέμματα της Queen Μάρσιας Τριλλίδου , καλαθοσφαιρίστριας της Etha Queens (σημειώστε : σύζυγος του )!
Τυχερός της βραδιάς ο Χάρης Παπαηρεκλέους των Nicosia Wizzards !
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/χειμερινο-μπασκετ-1-1024x575.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/χειμερινο-μπασκετ-3-1024x576.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/χειμερινο-μπασκετ-2-1024x576.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/χειμερινο-5-1024x576.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/βαρζακαοσ-1024x576.jpg)