![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/1a-4.jpg)
Το μέλος του ΔΣ ΚΟΑ Σωτήρης Αδάμου εκπροσώπησε τον Οργανισμό στους τελικούς Αγώνες των Παγκύπριων Ατομικών Πρωταθλημάτων Ανδρών / Γυναικών της ΠΟΕΠΑ, που έγιναν στο Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης στη Λευκωσία, την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023.
H Παγκύπρια Ομοσπονδία Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης έχει σταθερά τη στήριξη του Κυπριακού Οργανισμού Αθλητισμού, όπως φανερώνει και η παρουσία του Σωτήρη Αδάμου στους Αγώνες. Το μέλος του ΔΣ ΚΟΑ συνεχάρη τους νικητές/τριες και συμμετείχε στις απονομές των επάθλων
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/412228295_666451042313914_48105616527269340_n-1024x670.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/412232069_666451145647237_2308336051844002093_n.jpg)
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/412258942_666451135647238_5731886658767435801_n.jpg)