![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/ντραγκομιρ-2-1024x683.jpg)
Λυτρωτικό ήταν το τέρμα το οποίο πέτυχε ο 24χρονος επιθετικός.
Ο Ντράγκομιρ πέτυχε το 4ο του φετινό τέρμα με την φανέλα της Πάφου και χάρισε μια πολύ σημαντική νίκη επί του Άρη που έφερε την ομάδα στους 35 βαθμούς και στο -4 από την κορυφή.
Ο 24χρονος παίκτης της Πάφου τα δυο από τα τέσσερα τέρματα τα πέτυχε κόντρα στους πράσινους της Λεμεσού (1-1 στον αγώνα του πρώτου γύρου) με την Πάφο να κερδίζει τέσσερις βαθμούς από τους έξι.
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2024/01/ντραγκομιρ-2-scaled.jpg)