![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/11/1-40.jpg)
Για άλλη μια χρονιά η αφρόκρεμα της κυπριακής κολύμβησης αναμένεται να δώσει το ”παρών” στο meeting ”Ημερίδα Χριστουγέννων Πετρολίνα” που διοργανώνεται από τον @nicosianauticalclub!
Η κολυμβητική συνάντηση θα διεξαχθεί στις 15-17 Δεκεμβρίου στο Ολυμπιακό Κολυμβητήριο Λάρνακας και απευθύνεται σε κολυμβητές και κολυμβήτριες γεννηθέντες από 2011!
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/11/405796339_856948306431063_8832978125348314678_n-1024x1024.jpg)
Το meeting που θα αποτελέσει μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία για τους αθλητές να τεστάρουν τις δυνάμεις τους γίνεται και φέτος υπό την αιγίδα της @koekfed ενώ μέγας χορηγός είναι η @petrolinaholdings που παραδοσιακά στηρίζει τον όμιλο μας και την κυπριακή κολύμβηση!