![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/2d-1.jpg)
Στην πρώτη φωτογραφία η υποδοχή που έκανε στον τεχνικό του Απόλλωνα Άγγελο Τσολάκη , ο Πρόεδρος του Εθνικού Άχνας Κίκης Φιλίππου. Να μην ξεχνάμε βέβαια ότι ο Πρόεδρος του Εθνικού ήταν και πάλι Πρόεδρος όταν στον Εθνικό ο Τσολάκης ήταν ποδοσφαιριστής.
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/22a-1-1024x768.jpg)
Το ίδιο όμως καλωσόρισμα είχε και από τον Δήμο Γούμενο.
Μάλιστα ο Γενικός διευθυντής της Αγίας Νάπας και ο τεχνικός του Απόλλων ήταν συμπαίκτες στην ΕΝΠ την χρονιά 2002.