![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/11/1α-2.jpg)
Κούλλης Παντζιαράς , Λάκης Χριστοδούλου , Λάκης Μιτσίδης , Πανίκος Γεωργίου και ο Τουρκοκύπριος ποδοσφαιριστής Faik Ethem της Ένωσης Νέων Παραλιμνίου τα λένε συχνά , κυρίως τα Σάββατα , σε γνωστή καφετέρια της Λευκωσίας μεταξύ καφέ και κρουασάν !
Φωτογραφίες που παραπέμπουν σε παλαιότερες εποχές του ποδοσφαίρου , τότε που όλα περιστρέφονταν γύρω από την αγνότητα και την αυθεντική φιλία.
Ποδοσφαιριστές , που εάν αγωνίζονταν σήμερα , το κασέ τους θα ήταν πολύ ψηλό!