![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/Tsolakis.jpg)
Αποχαιρέτισε και ευχαρίστησε τους ποδοσφαιριστές του Απόλλωνα ο Άγγελος Τσολάκης για την συνεργασία τους στο σύντομο χρονικό διάστημα που βοήθησε την ομάδα σαν υπηρεσιακός προπονητής . Εκείνοι με την σειρά τους , του χάρισαν την φανέλα του Απόλλωνα υπογραμμένη από όλους , ως ένδειξη εκτίμησης και σεβασμού στο πρόσωπο του.
Αναμένει βέβαια ο Τσολάκης πιθανή συνεργασία με την ομάδα της Λεμεσού αυτή την φορά από άλλο πόστο.
![](https://filathlos365.com.cy/wp-content/uploads/2023/12/τσολακισ-2.jpg)